یک نذری ساده
شناسه خبر :۹۶۹۴

این قیچی ها رایگان موچینی می کنند

گروهی از جوانان شهر مشهد که هنوز باور دارند باید از یکدیگر دستگیری کرد و در کنار هم بود، این روزها فعالیتی جهادی، مخلصانه، ابتکاری و البته زیبا را در کنار یکدیگر رقم زده‌اند.
نسخه مناسب چاپ

همزمان با ایام دهه ولایت و امامت، تشکل‌های مردمی در نقاط مختلف شهر مشهد، برنامه‌های متنوعی را اجرا می‌کنند تا در این ایام گوشه‌ای از کار خیر را به اصطلاح خودشان گرفته باشند و خدمتی به خلق الله ارائه کنند.

در این میان گروهی از جوانان همین شهر قیچی‌ها  را به دست گرفته‌اند و سراغ بچه‌های باصفای حاشیه شهر مشهد رفته‌اند و در این ایام جشن و سرور خود را وقف خدمت کرده‌اند.

قیچی‌هایی که طلایی هستند و دست‌هایی که با این قیچی‌ها رایگان موچینی می‌کنند؛ طلایی از این نظر که کارشان قیمت ندارد و آن را با دیگران به اشتراک گذاشته‌اند.

این برنامه از چندی قبل در حاشیه شهر مشهدمقدس آغاز شده و قرار است تا شب عید غدیر در نقاط مختلف شهر مشهد و حاشیه شهر همچنان نیز دنبال شود.

کورههای آجرپزی «برزش آباد» و حاشیه شهر بلوار سوم طبرسی مکان‌هایی بوده که تاکنون این خدمات در آنها ارائه شده و مجموعاً در دو برنامه‌‌ای که تاکنون برگزار شده ۱۲ آرایشگر آقا و خانم حضور داشتند و ارائه خدمات کرده‌اند؛ در برنامه اول کوره آجرپزی حداقل ۳۵ نفر پسر و دختر خانم کودک و نوجوان از خدمات این گروه از جوانان خوش ذوق مشهدی برخوردار شده‌اند.

پویش مردمی «یک نذری ساده» عنوان برنامه‌ای است که سازمان مردم نهاد کانون خادمین معنوی امام رضا(ع) در طی سال و در قالب‌های مختلف به همت اعضا و عاشقان اهل بیت(ع) و به صورت مردمی انجام می‌دهند و ارائه خدمات رایگان آرایشگری نیز جزئی از این پویش است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها