شناسه خبر :۹۶۹۳

خدمت جهادی اسم و رسم نمی‌خواهد؛ ویزیت رایگان در مناطق محروم درگز

اردوی جهادی بسیج جامعه پزشکی شهرستان درگز در قالب طرح‌های مختلف به ارائه خدمات و ویزیت رایگان در مناطق محروم این شهرستان می‌پردازد.
نسخه مناسب چاپ

اردوهای جهادی نمونه بارز حرکتی است که خدمت و صداقت با یکدیگر گره می‌خورند، خدمتی که صادقانه است و صداقتی که نمایشی نیست، حضوری که در آن عده‌ای جوان دست به خدمات بزرگ در مناطق محروم می‌زنند.

هر چه این خدمات در مناطق محروم‌تر ارائه شود ارج و قرب خدمات ارائه شده نیز بیشتر می‌شود؛ برای مثال در برخی از شهرستان‌ها و روستاهای محروم استان خراسان رضوی در سال‌های اخیر شاهد این قبیل حرکات بوده‌ایم.

بسیج جامعه پزشکی درگز نیز با حضور در مناطق محروم این شهرستان خدمات پزشکی رایگان و ویزیت رایگان ارائه می‌دهد که آخرین نمونه آن در منطقه کلاته چنار بوده است.

بسیج جامعه پزشکی درگز با حضور در این منطقه به ارائه خدمات ویزیت و درمان دارویی، خدمات مشاوره‌ای، خدمات آزمایشگاهی و آموزش بهداشت مبادرت کرد که همگی خدمات به صورت رایگان صورت پذیرفت.

ویزیت پزشک ۷۴ نفر، ویزیت ماما ۱۱ نفر، مراقبت بهداشتی گروه‌های مختلف به تعداد ۳۰ نفر، نمونه‌گیری جهت آزمایشات لازم ۹ نفر، مشاوره روانپزشکی به تعداد ۲۵ نفر، آموزش بهداشت به تعداد ۷۴ نفر و اعزام بیمار به بیمارستان یک نفر بخشی از این خدمات بوده است.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها