سیل مهربانی همچنان ادامه دارد :
شناسه خبر :۹۶۹۲

گلستان زیر گام های استوار جهادگران خراسانی

مدیر دوره ای قرارگاه خدمت رسانی بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در استان گلستان گفت: با توجه به گستردگی و حجم بالای کار در مناطق سیلزده گنبدکاووس اعضای سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) در سه نقطه آن شهرستان به صورت سه پایگاه مستقر شده است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی خراسان رضوی عباس عنابستانی مدیر دوره ای قرارگاه خدمت رسانی بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در استان گلستان گفت: با توجه به گستردگی و حجم بالای کار در مناطق سیلزده گنبدکاووس اعضای سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) در سه نقطه آن شهرستان به صورت سه پایگاه مستقر شده است.

عباس عنابستانی افزود: بطور تقریبی هزینه ساخت هر خانه ۸۰۰ میلیون ریال است که ۵۰۰ میلیون ریال آن از کمکهای بنیاد مسکن، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی تامین می شود و بقیه از طریق طرح جهاد همبستگی و با مشارکت مردم و نمازگزاران طی طرح هر مسجد یک خانه تامین می شود.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی خراسان رضوی هم اینک در نقطه صفر مرزی و روستای بزرگ کرند و همچنین روستاهای آق ‌آباد و باغلی‌ مرامه استان گلستان مستقر است.

مدیر دوره ای قرارگاه خدمت رسانی بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی در استان گلستان گفت: در قالب طرح جهاد همبستگی، سپاه امام رضا(ع) هزار واحد سیل زده را مرمت و احداث می کند. از این تعداد ۵۵۰ واحد در استان گلستان و بقیه نیز در شهرهای سیل زده خراسان رضوی واقع هستند.

 

لازم به ذکر است هزار و ۱۵۰ گروه جهادی در خراسان رضوی فعایت می کنند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها