به همت مجمع خیرین بسیج سازندگی استان برگزار گردید :
شناسه خبر :۹۵۳۱

امضای تفاهم نامه سه جانبه کمیته امداد ، بسیج سازندگی و معاونت امور مساجد سپاه امام رضا علیه اسلام

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا گفت: با پرداخت زکات می توان به مشکلات خانواده های نیازمند پایان داد و برای آنها راهگشایی کرد.
نسخه مناسب چاپ

 

پرداخت زکات راهگشای مشکلات خانواده های نیازمند

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا گفت: با پرداخت زکات می توان به مشکلات خانواده های نیازمند پایان داد و برای آنها راهگشایی کرد.

به گزارش معاونت فرهنگی و رسانه بسیج سازندگی استان ، سرهنگ محمد روحانی در مراسم انعقاد تفاهم نامه بین کمیته امداد خراسان رضوی و سازمان بسیج سازندگی استان و معاونت امور مساجد سپاه امام رضا علیه السلام افزود: این سازمان و گروه های جهادی ماموریت دارند تا نسبت به رفع محرومیت و فقرزدایی اقدام کنند.

وی ادامه داد: با هزینه کرد زکات در محل جمع آوری شده اثرات آن برای مردم، خیران و نیازمندان مشهود خواهد شد و زمینه تشویق در این امر برای همه فراهم می شود.

روحانی به فعال بودن گروه های جهادی در شهرستانها اشاره و بیان کرد: با پرداخت زکات در جامعه اسلامی می توان به مشکلات پایان داد چنانکه در این زمینه شاهد هستیم شهرستانهایی که در بحث پرداخت زکات فعال هستند، رونق بسیار خوبی دارند.

وی ادامه داد: هرجا که اثربخشی کار دیده شود مردم به طور داوطلبانه پای کار حاضر می شوند و مشارکت می کنند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه امام رضا بیان کرد: با امضای این تفاهم نامه بسیج سازندگی و دبیرخانه های شورای زکات در شهرستانها با همکاری مساجد وپایگاههای فعال استان نسبت به جذب زکات اقدام می کنند و زکات جمع آوری شده از هر محل در همان محل هزینه می شود.

شایسته ذکر است: این تفاهم نامه بین کمیته امداد خراسان رضوی ، سازمان بسیج سازندگی و معاونت امور مساجد سپاه امام رضا علیه السلام  از امروز به مدت ۲ سال و در ۷ بند امضا شد.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها