شناسه خبر :۹۲۵۰

اتمام عملیات ساخت سالن ورزشی فیروزه توسط بسیج سازندگی خراسان رضوی

مسئول بسیج سازندگی خراسان رضوی گفت: عملیات ساخت سالن ورزشی هزار و ۳۰۰ متری فیروزه به پایان رسید.
نسخه مناسب چاپمحمد روحانی مسئول بسیج سازندگی خراسان رضوی در حاشیه بازدید از تکمیل پروژه ساخت سالن ورزشی هزار و ۳۰۰ متری فیروزه، گفت: رسالت اصلی بسیج سازندگی خدمت رسانی است و در هر حوزه‌ای که بتوانیم، به مردم خدمت می‌کنیم.

او ادامه داد: در بخش عمرانی فعالیت‌های قرارگاه، پروژه‌های بسیاری مانند ساخت خانه بهداشت روستایی و مراکز بهداشت شهری، ساخت راه دسترسی، مراکز فنی و حرفه‌ای و سالن‌های ورزشی را تجربه کردیم که در این بین با توجه به استقبال پرشور جوانان از ساخت پروژه‌های ورزشی اهتمام خود را بر آن داشتیم که این بخش از پروژه‌ها را نیز به مانند سایر پروژه‌های قرارگاه با سرعت و دقت پیش ببریم تا جامعه هدف که همانا جوانان و نوجوانان می‌باشند بتوانند این دوران ارزشمند خویش را در محیط‌های سالم و امن به تفریحات سالم ورزشی بپردازند.

جانشین قرارگاه خدمت رسانی سپاه امام رضا (ع) با اشاره به افتتاح سالن کاراته توسط وزیر ورزش و جوانان و افتتاح سالن وشو توسط معاون وزیر که توسط بسیج سازندگی استان ساخته شده است، گفت: هیئت کاراته استان، اعضای بسیار با قدرت و نشاطی دارد به صورتی که افراد با سن سه سال تا ۹۳ ساله در این هیئت  حضور دارند.

روحانی افزود: در هیئت وشوی استان نیز ما دارای مقام‌های ارزشمند کشوری و آسیایی هستیم.

او تصریح کرد: اعضای هیئت صخره نوردی استان به علت نبود امکانات در مشهد تاکنون به سالن غدیر نیشابور مراجعه می‌کرد که با توجه به تکمیل سالن صخره نوردی مشهد توسط بسیج سازندگی استان، امیدواریم توانسته باشیم خدمت کوچکی به این ورزشکاران نیز کرده باشیم.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) گفت: در صورت متمرکز شدن اعتبارات سالن‌های ورزشی، بسیج سازندگی و قرارگاه خدمت رسانی سپاه استان این آمادگی را دارد تا مانند سایر پروژه‌های اجرا شده تا کنون در تمام بخش‌ها در این عرصه مهم نیز حضور بیشتری داشته باشد تا دین خود را به مردم خراسان رضوی و به ویژه جامعه ورزشی ادا کند.

 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها