در آستانه دور جدید بارش های مناطق سیل زده شمال کشور :
شناسه خبر :۶۸۳۴

محموله جدید کمک های سپاه امام رضا علیه السلام به گلستان رسید

محموله کمک های ارسالی شامل پتو ، آب معدنی ، لجن کش و بیل بکو می باشد که امروز تحویل قرارگاه خدمت رسانی بسیج سازندگی خراسان رضوی مستقر در مناطق سیل زده گلستان شد.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی خراسان رضوی ، حسن کاملی مسئول قرارگاه خدمت رسانی بسیج سازندگی سپاه امام رضا علیه السلام (مستقر در مناطق سیل زده استان گلستان) به خبرنگار ما گفت : محموله جدید کمک های ارسالی از آماد و پشتیبانی سپاه استان ، امروز جمعه نهم فروردین ماه نود و هشت برای توزیع بین مردم منطقه به استان گلستان رسید .

وی در ادامه افزود : این محموله شامل پتو ، آب معدنی ، لجن کش و بیل بکو می باشد که امروز تحویل قرارگاه خدمت رسانی بسیج سازندگی خراسان رضوی مستقر در مناطق سیل زده شهرستان های کلاله ، گنبد و مراوه تپه شد.

کاملی خاطر نشان کرد : با توجه به آغاز دور جدید بارش ها در این منطقه در روزهای آتی بنا به پیشبینی هواشناسی و اعلام ستاد بحران ، در تلاش هستیم که با کمک رسانی سریعتر نگرانی های مردم منطقه را کاهش دهیم .

معاون برنامه ریزی سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا علیه السلام در پایان ضمن تشکر از جهادگران مستقر در منطقه که با تلاش شبانه روزی در حال امداد رسانی به مردم هستند از هموطنان بویژه هم استانی های عزیز خراسانی درخواست کرد با توجه به وضعیت مردم مناطق سیل زده کمک های غیر نقدی خود را به آماد و پشتیبانی سپاه استان و سپاه های شهرستانی تحویل دهند .لازم به ذکر است شماره حساب  ۳۸۱۰۳۶۱۱۵۰۲۶۲۶۲۰ بانک انصار بنام سازمان بسیج سازندگی برای واریز کمک های مردم عزیز جهت کمک به سیل زدگان استان گلستان در نظر گرفته شده است .

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها