طرح ولایتی که بوی خدمت به محرومین گرفت :
شناسه خبر :۴۹۹۱

۴۰۰ نفر از دانشجویان جهادگر به منظور انجام چندین فعالیت عمرانی به روستاهای محروم اعزام شدند .

جهادگران، دانشجویان اعزامی به فعالیتهای جهادی، شرکت کنندگان دیگر استانها در طرح ولایت دانشجویی هستند که در کنار دوره های آموزشی و تئوری، در فعالیتهای جهادی و عملیاتی ۲ روزه هم شرکت می کنند.
نسخه مناسب چاپ

محمد روحانی مسئول سازمان بسیج سازندگی خراسان رضوی در این باره گفت: جهادگران، دانشجویان اعزامی به فعالیتهای جهادی، شرکت کنندگان دیگر استانها در طرح ولایت دانشجویی هستند که در کنار دوره های آموزشی و تئوری، در فعالیتهای جهادی و عملیاتی ۲ روزه هم شرکت می کنند.

وی ادامه داد: جهادگران دانشجو، به منطقه طرق و روستای احمد آباد به منظور اجرای یک طرح آبخیزداری، سیل بند و برداشت محصول رهسپار شدند.

وی با بیان اینکه پارسال هم این استان میزبان ۲ هزار دانشجوی مهمان شرکت کننده در اردوهای جهادی بود، افزود: از ۸۰۰ گروه جهادی خراسان رضوی هم از ابتدای تابستان تا کنون ۵۰۰ گروه به مناطق مختلف و محروم استان و حاشیه شهر مشهد اعزام شده اند.

اردوهای جهادی تابستانی از سال ۱۳۷۹ بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی با هدف پرکردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان به منظور تاثیرگذاری مطلوب بر رشد نسل جوان و آشنایی آنان با زندگی روستایی و مشکلات مناطق محروم آغاز و در حال اجرا می باشد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها