یک باب منزل مسکونی جهت مددجویان کمیته امداد توسط قرارگاه سازندگی سپاه سیرجان در روستای خسروانی افتتاح شد.
فرمانده سپاه خراسان شمالی گفت: بعد از حادثه سیل در استان، گروه جهادی بسیج طلاب نخستین گروه جهادی بود که پیش‌گام سایر گروه‌ها برای کمک‌رسانی وارد صحنه شد.
بانوی فعال حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: با راه اندازی کارگاه قالی بافی و خیاطی علاوه بر آموزش به بانوان علاقه مند، توانستیم زمینه اشتغال پاره وقت را برای بیش از ۴۲ نفر از بانوان ساوه ای را فراهم کنیم.
با حضور برخی از مسئولان منازل احداثی بسیج برای محرومان و آسیب دیدگان سیل امسال در ساروق اراک به بهره برداری رسید.
مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه در ۱۰ سال گذشته بیش از ۴۰۰۰ اردوی جهادی در استان برگزار شده است گفت: بیش از نیمی از این اردوها مربوط به امسال است.
دهکده اقتصاد مقاومتی کرمانشاه فرصتی برای کارآفرینان فراهم می‌کند تا استعدادها و توان خود را برای ایجاد درآمدزایی شکوفا کنند.
سرهنگ پاسدار علی قراباغی روز یکشنبه در همایش طلایه داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از کارآفرینان موفق بسیجی افزود: برای راه اندازی این تعداد کارگاه ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که منجر به ایجاد ۹ هزار فرصت شغلی شده است.
لایحه بودجه سال آینده کل کشور به بانک مرکزی اجازه داده از طریق بانک های عامل نسبت به پرداخت تسهیلات به تعداد یکصد هزار نفر برای ایجاد نیروگاه‌خورشیدی پنج کیلوواتی در روستاها و حاشیه شهرها و مناطق محروم به ازای هر نفر پانصد میلیون ریال ( ٥٠٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال ) اقدام کند.
مسؤول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: گروه‌های جهادی بازوا توانمند سازمان بسیج سازندگی در خدمت‌رسانی به مردم هستند.
مرکز دیالیز بیمارستان شهرخنداب استان مرکزی که از سوی بسیج سازندگی استان ساخته شده است، امروز ۱۸ آذر با حضور مسئولان و مقامات استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
مسئول مجمع جهادگران کشور ضمن توصیه به جهادگران، گفت: هم افزایی کار جهادی و تبادل کار گروه‌های جهادی موفق است و باید از ظرفیت‌های گروه‌های جهادی در کشور استفاده شود.
فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: اگر در حوزه اقتصادی نیز جهادی اقدام کنیم، قطع به یقین بدانید که در اقتصاد هم می‌شود مشکلات را رفع کرد.
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: امروز جامعه ما نیازمند احیاء و توسعه تفکر جهادی به عنوان گفتمان عمومی است.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: اساس تشکیل بسیج سازندگی همین حرکات جهادی و استفاده از جوانان برای زدودن غبار محرومیت از مردم و از نگاه دیگر تمدن‌سازی است.
جلسه هیات اندیشه ورز جهادگران تهران بزرگ با حضور دکتر زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور ، دکتر حمیدرضا الله بداشتی جانشین بسیج سازندگی کشور و صادق مفرد مسئول مطالعات و هدایت حرکت های جهادی در مرکز بسیج سازندگی تهران بزرگ برگزار گردید.
جلشه شورای جهادگران تهران بزرگ با حضور دکتر زهرایی رئیس بسیج سازندگی کشور ، دکتر حمیدرضا الله بداشتی جانشین بسیج سازندگی کشور و صادق مفرد مسئول مطالعات و هدایت حرکت های جهادی در مرکز بسیج سازندگی تهران بزرگ برگزار گردید.
بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب، نقشه راه برون رفت از مشکلات و دستیابی به توسعه است که همت جهادی مسئولان و مردم را می طلبد و بسیج سازندگی در این عرصه کارهای موثری به انجام رسانده است.
جمعیت دانشجویی امام حسن (ع) اقدام به ثبت نام ویژه دوره تخصصی محیا ویژه گروه های جهادی فعال در محلات حاشیه نشین کرد.
فرمانده سپاه ناحیه سنندج از اهدای ۲۰ سری جهیزیه به نوعروسان توسط بسیج سازندگی کردستان از محل اعتبارات قرارگاه حمزه سیدالشهدا خبر داد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی گفت: توانمندسازی و سازماندهی گروه‌های جهادی، کمک به دولت در انجام پروژه‌های محرومیت‌زدایی و کمک به اقتصاد مقاومتی مأموریت و رسالت بسیج سازندگی است.

صفحات

تازه ها