فرمانده سپاه نهاوند گفت: ۲۶۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی از نهاوند برای مناطق سیل‌زده جمع‌آوری شد.
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سال ۹۸ اجرایی کردن یک هزار و ۴۰ پروژه پیکردار، محرومیت‌زدایی بزرگ و کوچک در مناطق محروم است.
فرمانده سپاه نهاوند گفت: با حضور نیروهای بسیجی و متخصص و با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان طرح "بسیج همگام با کشاورز" در ۸۰ روستای نهاوند اجرا می شود
فرمانده سپاه ناحیه ملایر گفت: تاکنون یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کمک‌ مردمی به مناطق سیل‌زده ارسال شده است.
نشست تخصصی و هم اندیشی مسئولین بسیج سازندگی استانها با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و سازمان بهزیستی در راستاد عملیاتی نمودن تفاهم نامه فی مابین در سالن ۵ آذر سازمان بسیج برگزار شد .
بسیجیان قاینی در اقدامی خدا پسندانه با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قاینات بیست و یکمین خانه محروم را در روستای حاتم آباد قاین می سازند.
فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: عملیات ساخت ۴۰ واحد مسکونی ویژه سیل زدگان شهرستان پلدختر توسط بسیج سازندگی شهرستان دامغان آغاز شده است.
مرادی نماینده مردم شهرستان‌های مریوان سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیج در تمامی صحنه‌های انقلاب نقش پر رنگ و چشمگیری داشته است در محرومیت زدایی، سازندگی و عمران، تبیین اقتصاد مقاومتی، فرهنگی، علمی، ورزشی، امنیت، مقابله با تهاجم فرهنگی، جنگ نرم و دفاع از کشور بسیج تنها نهاد مردمی بوده که در کنار انقلاب و مردم بوده است..
فرمانده سپاه شهرستان فردیس گفت : طرح جهاد همبستگی ملی با محوریت هر مسجد یک خانه طرحی موثر برای کاهش درد مردم مناطق سیل زده است.
مسئول اتاق اصناف استان البرز گفت: اصناف و بازاریان استان البرز در این طرح پیش قدم خواهند بود
محمدی فرد با توجه به اهمیت این طرح گفت: طرح جهاد همبستگی ملی فرصت مناسبی برای رفع مشکل سیل‎زدگان است که می تواند در تسریع کمک رسانی کمیته امداد نقش به سزایی داشته باشد.
مسئول بسیج سازندگی در سپاه آذربایجان شرقی با اشاره به نقش مساجد در کمک رسانی به نظام اسلامی در طول انقلاب، اظهار داشت: طرح جهاد همبستگی ملی با محوریت مساجد به عنوان پایگاهی برای خدمت رسانی به قشر نیازمند از جمله سیل زدگان مطرح شد.
سردار مرتضی کشکولی امروز جلسه هماهنگی قرارگاه بازسازی منازل سیل زدگان لرستان، گفت: جلسه امروز در بحث بازسازی مناطق سیل زده با حضور نمایندگان سپاه ۷ استان که به صورت معین در لرستان حضور دارند برگزار و در مورد ساخت منازل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی بحث شد.
سپاه روح الله استان مرکزی ۶۰ دستگاه کامیون کمک های مردمی استان را به مناطق سیل زده استان لرستان ارسال کرد.
بانوی کارآفرین بیجاری که دوخت کیف های چرمی دست دوز منبع درآمدش است گفت: با حمایت مسوولان و راه اندازی کارگاه چرم دوزی می توانم زمینه اشتغال بانوان بیجاری را فراهم کنم.
با توجه به اجرای طرح ملی سنجش فشار خون در سطح استان اصفهان ، سازمان بسیج سازندگی با عوامل اجرایی طرح همکاری و مشارکت دارد.
مدیر فنی و عمرانی سازمان بسیج سازندگی استان قم از رسیدگی فوری به مشکل نبود آب و برق منازل حوالی تصفیه خانه فاضلاب شماره یک شهر قم به همت ارگان ها و سازمان های استانی خبر داد.
سردار مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی علیه السلام طی بازدید از کارگاه آموزشی تسهیلگران بیاناتی را نیز برای شرکت کنندگان در این کارگاه داشتند و سپس به پرسش های تسهیلگران پاسخ دادند
بازدید مسئول بسیج سازندگی شهرستان مبارکه از مرکز فنی وحرفه ای خواهران

صفحات

تازه ها